mini PAKLI – Tanulókártya kicsiknek 1-6 éves korig ajánlott. A kártyákon szereplő képek segítenek megtanítani a gyermekeknek a környez...

kézműves termék, készítette: miniPAKLI
anyaga: matt műnyomó papír, textil
technika: fotó, grafika, rajz, illusztráció, varrás

Gyümölcsök tanulókártya

Gyümölcsök tanulókártya leírása

mini PAKLI – Tanulókártya kicsiknek
1-6 éves korig ajánlott.

A kártyákon szereplő képek segítenek megtanítani a gyermekeknek a környezetünkben levő gyümölcsöket.
Segít megtanítani annak nevét, főbb jellemzőit.
Minél többet játszik a gyermek a kártyákkal, annál előbb tanulja meg felismerni azokat.

Kártya mérete: 9* 11 cm.
Kártya anyaga: 350 g matt műnyomó.
Egy csomagban 20 db kártya található.
A kártyák szélei lekerekítettek, a lapok lamináltak, így a babák nyála sem tesz kárt benne.
Illetve nem tudják megrágcsálni.

A termékek szerkesztése, elrendezése saját szellemi és kézi alkotásom. A folyamat jellegéből adódóan részben gépiesítve van. A kártyák felügyeletem alatt egy nyomdában nyerik el végső formájukat.
A kártyák tárolásához választható zsákok saját kezűleg készülnek.
A karácsonyi csomagba az összes termék egyszerre belefér. javaslom, hogy több termék vásárlása esetén csak egynél kiválasztani.

Gyümölcsök tanulókártya jellemzői

kézműves termék, készítette: miniPAKLI

színek

típus
fizikai

termékkód
3870946

feltöltve
2020. november 24.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Gyümölcsök tanulókártya szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Posta Pont 1 675 Ft 1 675 Ft
Postán maradó 1 675 Ft 1 675 Ft
Posta csomagautomata 890 Ft 890 Ft
FOXPOST automatába 1 099 Ft 1 099 Ft

Gyümölcsök tanulókártya alkotója: miniPAKLI

miniPAKLI
Kedves Látogató!

A mini PAKLI kártyái játszva tanítják meg a kisgyermekeknek a környezetünkben élő állatokat, növényeket. Mindezt valósághűen ábrázolva.

Kisfiammal amikor elkezdtünk tanulni az állatokat, zöldségeket, akkor kezdtem el keresni olyan kártyákat amikkel a tanulás megoldott és a képek nem rajzoltak, hanem élethűek. Sajnos csak angol oldalakon találtam, ezért csináltam magunknak ilyen kártyákat. Majd gondoltam másokkal is megosztom, hátha más is így szeretné tanítani a gyermekét.

A kártyák célja, hogy megtanítsa a gyermekeknek a valóságos környezetet, akkor is ha nem lakik kertes házba, farmon, erdőben, mezőn stb.
A kártyákkal való tanulás bármikor elkezdhető. Ha már beszél a kisgyermek, akkor van igazán szerepe a kártyáknak.
A későbbiekben pedig memória kártyaként is használható.

Köszönöm ha vásárolsz!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek