BOLDOG VÁLLÖV / kerámia hűtőmágnes, szalagos dísz / vállízület, váll, kulcscsont

Méret: 6 x 5 cm 1-2 munkanap alatt postázásra kerül, vagy személyesen átvehető megegyezés szerint Budapesten! Van lehetőség hűtőmágn...

képzőművész termék, készítette: artizmoksa
anyaga: kerámia, akrilfesték, lakk, fehér agyag, mágneskorong, szalag
technika: kerámia, mindenmás

BOLDOG VÁLLÖV / kerámia hűtőmágnes, szalagos dísz / vállízület, váll, kulcscsont

BOLDOG VÁLLÖV / kerámia hűtőmágnes, szalagos dísz / vállízület, váll, kulcscsont leírása

Méret: 6 x 5 cm

1-2 munkanap alatt postázásra kerül, vagy személyesen átvehető megegyezés szerint Budapesten!

Van lehetőség hűtőmágnesként, vagy szalagos díszként rendelni.
>> A hűtőmágnest egyéb fémtárgyra is elhelyezheti
pl.: lámpabúrára // fémcsőre // radiátorra // fémből készült polcra, stb.
>> A szalagos díszt elhelyezheti: a falon (szögre) // faliszőnyegre // karácsonyfára // lámpa nyakára // csillárra // szekrény gombjára // vagy egyéb kiálló rögzített elemre.

(A termék törékeny.)

Garantált mosoly egy apró kézműves termékkel, mely sok szeretetet áraszt magából!
.

Létrehoztam a Boldog Ízületek és Csontok családját, melynek kedves tagjai keresik boldog gazdájukat kinek mindennap örömet adhatnak. Ezek a vidám és egészséges ízületek és csontok a mindennapi egészségtudatért és mosolyért vannak köztünk. Megfelelő ajándék lehet a jóga és sport szerelmeseinek is.

FIGYELEM! POSTA INFO:
Mivel a posta folyamatosan drágul, ezért van lehetőség nyomkövetés nélküli opciót is választani, ami sokkal olcsóbb, viszont nincs regisztrálva a levél. Kérem, akkor válassza ezt a lehetőséget, ha tudomásul veszi, hogy a posta felelőssége lesz, hogy eljuttatja-e a levelet, én csak egy blokkal fogom tudni igazolni a levélfeladást.

BOLDOG VÁLLÖV / kerámia hűtőmágnes, szalagos dísz / vállízület, váll, kulcscsont jellemzői

képzőművész termék, készítette: artizmoksa

technika

színek

anyag

típus
fizikai

termékkód
3979685

feltöltve
2020. december 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

BOLDOG VÁLLÖV / kerámia hűtőmágnes, szalagos dísz / vállízület, váll, kulcscsont szállítása

* Személyes átvétel Budapesten lehetséges. Lehetőleg a 2-es metró vonalán.
* Az ajánlott küldeményeket vissza tudjuk követni, így garantálom az érkezését.
* Nyomkövetés nélküli opció választási lehetőséget egy olcsóbb variációnak adtam meg, azok számára, akik nagyon szeretnének egy terméket, de a megdrágult posta árai állnának akadályként a vásárláshoz. Ezen opció választásakor a csomag érkezését nem tudom garantálni, csak egy blokkal tudom igazolni, hogy feladtam a levelet. Amennyiben Ön tudomásul veszi, hogy kizárólag magyar postán múlik a kézbesítés, akkor jelölje be bátran azt az opciót és remélem minden gond nélkül megérkezik. Visszafizetést nem áll módomban garantálni, ha a csomag elveszne.

A terméket biztonságosan és sérülésmentesen csomagolom.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 630 Ft 915 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 685 Ft 1 055 Ft
GLS express 1 925 Ft 1 925 Ft
Nyomkövetés NÉLKÜL (elsőbbségi) 200 Ft 570 Ft

BOLDOG VÁLLÖV / kerámia hűtőmágnes, szalagos dísz / vállízület, váll, kulcscsont alkotója: artizmoksa

artizmoksa
Magyar Képzőművészeti Egyetemen végeztem 2016-ban, azóta készítem festményeimet, kerámiafiguráimat, mandalákat és matricákat is.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek