100% pongé 5mm selyemkendő, 55*55 cm. Kézzel festett, gőzfixálós festékkel. A kendő barackszínű, narancs, pink, piros árnyalatú virgámi...

képzőművész termék, készítette: avandor
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: 100% pongé 5mm hernyóselyem
technika: selyemfestés

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Meska Ajándékkártya Ajándékkártya beváltására a kosárban van lehetőség.
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }} Meska Ajándékkártya Ajándékkártya beváltására a kosárban van lehetőség.

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Absztrakt virágos selyemkendő

Absztrakt virágos selyemkendő leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

100% pongé 5mm selyemkendő, 55*55 cm. Kézzel festett, gőzfixálós festékkel. A kendő barackszínű, narancs, pink, piros árnyalatú virgámintákkal. Más színekben is rendelhető.

Absztrakt virágos selyemkendő jellemzői

képzőművész termék, készítette: avandor

technika

típus
fizikai

termékkód
4031980

feltöltve
2021. február 10.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Absztrakt virágos selyemkendő szállítása

Termékeimre garanciát vállalok. Megbeszélés szerint csere, vagy visszafizetéssel. A terméket vissza kell hozzám küldeni, amennyiben nem felel meg. Szállítási költség megbeszélés szerint, a kívánt módon igyekszem postázni. csak a szállító által kért szállítási költséget számolom fel. A selyemtermékek könnyen tönkremehetnek, ha nem a megfelelő módon kezeljük őket. Fontos a mosási utasításokat betartani és hordásnál sem szabad csomózni, erősen megkötni, húzni. Vastagabb selymek akár örök életűek is lehetnek. Mosás langyos vízzel, sampon, vagy speciális selyemmosószerrel kézzel. Kicsavarni a vizet nem szabad, csavarás közben sérülhet az anyag. Csak kinyomkodni és törölközőre ráfektetve felgöngyölítve szárítandó. Csiptetve szárítani sem szabad, csak kiterítve. Vasalás egypontos, selyem Silk fokozaton. Ezek betartása mellet a selyem hosszú életű lehet.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény utánvéttel 1 240 Ft 1 240 Ft

Absztrakt virágos selyemkendő alkotója: avandor

avandor
Vándor Andrea vagyok. Több mint tíz éve foglalkozom festéssel. Gyerekkorom óta szeretek rajzolni, de csak most került rá sor, hogy ebben ki is teljesedjek. Tanulmányaimat olaj, pasztel, akvarel festéssel kezdtem, utána nekiálltam rajzolni tanulni. Végül a selyemfestés került az utamba amit annyira megszerettem, egyedi technikáival, gyönyörű színeivel, a selyem puha, lágyságával, hogy azóta is fő profil maradt. 100% hernyóselymekkel dolgozom, a pongé 5-ös anyag után kipróbáltam másokat, habotai, charmeouse, twill, dupion, georgette, chiffon, crepe de chine... mind más és más tulajdonságokkal, felülettel rendelkezik, másképp lehet bánni vele, másképp működik rajtuk a festés. Kezdetben csak sálakat kendőket készítettem, de két éve elvégeztem egy női szabó tanfolyamot is, hogy ne csak sálakat kendőket, de ruhákat is tudjak e nemes anyagból készíteni. Ma már készítettem a párnákon kívül szoknyát, topokat, ujj nélküli blúzt és hálóinget is selyemből. Az ágynemű még tervben van, azt is szeretném kipróbálni mihamarabb. A varrás elkezdésével találkoztam azzal a problémával, hogy a szabásminták körül elég sok anyag elvész.. hogy ne menjen kárba, elkezdtem ezekből a maradék anyagokból ékszereket, karkötőket, nyakláncokat készíteni. Közben ismertem meg a gyöngyfűzést is, szeretnék a sálakhoz kendőkhöz gyöngyfűzött sálgyűrűket is készíteni. A képfestés sem maradt el, készítettem pár selyemképet is és festek pólókat is igény szerint, vagy párnát, nem csak selyem ,de más pamut párnát is. A varrás megismerésével elkezdtem patchwork-el is foglalkozni, varrtam táskát és párnát ily módon. A feltöltött képek csak iránymutatók, ezeket csináltam eddig, de bármilyen kérést szívesen teljesítek, bármilyen színben.. szeretem a kihívásokat és szeretem az egyediséget. Készítettem sálat pl tanárnőknek év végi ajándékként, a gyerekek rajzaival díszítve.Bármilyen megkeresést hálásan köszönök!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek