Bordó kerámia és kristály gyöngy fülbevaló

Saját kezűleg készített, fényes bordó mázzal fedett kerámiagyöngy, ezüstözött virág alakú gyöngyfoglalattal, bordó cseh csiszolt kristá...

kézműves termék, készítette: keramika
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: kerámia gyöngy, cseh kristálygyöngy, fülbevaló alap
technika: ékszerkészítés, kerámia

Bordó kerámia és kristály gyöngy fülbevaló

Bordó kerámia és kristály gyöngy fülbevaló leírása

Saját kezűleg készített, fényes bordó mázzal fedett kerámiagyöngy, ezüstözött virág alakú gyöngyfoglalattal, bordó cseh csiszolt kristálygyöngyökkel és apró áttört, filigrán golyócskákkal díszített fülbevaló.
Méret: 4 cm hosszú.

Szállítás: Gondosan csomagolva, légbuborékos borítékban, ajánlott küldeményként adom postára.

Köszönöm, hogy benéztél hozzám! :)

Bordó kerámia és kristály gyöngy fülbevaló jellemzői

kézműves termék, készítette: keramika

saját alapanyag
kerámia gyöngy

jellemző

színek

ajándék nekik

termékkód
3373991

feltöltve
tegnap

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Bordó kerámia és kristály gyöngy fülbevaló szállítása

FIGYELEM!!! * FONTOS VÁLTOZÁS!!! - Az új postai díjszabás és méretkorlátozás miatt a "Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel" és "Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel" opció kizárólag DÍSZDOBOZ NÉLKÜLI ajánlatnál vehető csak igénybe! (Ha a küldemény vastagsága a 2,4 cm-t meghaladja, a postás nem viszi házhoz. A 2,4 cm-nél vastagabb küldemények a Postán csak csomagként adhatók fel, melynek díja 1550 Ft.
Kérem a fentiek tudomásul vételét, és kérem előre jelezni, ha mégis ezt szeretnéd! vagy másik szállítási mód választását javasoljuk!
Megértésedet köszönjük!

"ELÉGEDETT MOSOLY" GARANCIA :)
Vásárlóink elégedettsége számunkra nagyon fontos, ezért minden termékre 100 %-os pénzvisszafizetési garanciát vállalunk!
Ha bármilyen okból nem vagy megelégedve a vásárolt ékszerrel, kérlek jelezd, majd a számlával együtt küldd vissza 14 napon belül és visszakapod az árát!

INGYENES SZÁLLÍTÁS:
Három vagy több termék egyidejű megvásárlása esetén a postaköltséget átvállalom.

POSTAI SZÁLLÍTÁS:
A megrendelt termékeket gondosan csomagolva, légbuborékos borítékban, vagy kérésre díszdobozban küldöm.

Az utalás megérkezése után -hétfőtől csütörtökig- 24 órán belül, péntek ill. munkaszüneti napok esetén a legelső munkanap postára adom a megrendelt termékeket.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 800 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 750 Ft 900 Ft
MPL Csomagautomatába előre utalással 900 Ft 900 Ft
MPL PostaPontra előre utalással 1 100 Ft 1 100 Ft
MPL Futárszolgálat házhoz szállítással, előrefizetéssel 1 350 Ft 1 350 Ft

Bordó kerámia és kristály gyöngy fülbevaló alkotója: keramika

keramika
Üdvözöllek kedves Látogató!

Balazsiné Balaskó Mária keramikus vagyok.
Gyermekkori álmom vált valóra, amikor keramikus lettem. Régebben, hagyományos népi és iparművészeti kerámiák, használati és dísztárgyak kerültek ki műhelyemből.
Most egyedi kerámiaékszereket tervezek. Saját kezűleg készítem alapanyagokat is (kerámiadíszek, gyöngyök, nyaklánc- és karkötő alapok...)

Szeretem az egyszerű formákat, a különleges színeket, a hagyományos, természetes alapanyagokat, a variálhatóságot és az érdekes megoldásokat.

BBM Kerámia - TeklArt gyöngyékszerek - RIKA Aromaékszerek

Három kollekció, amelyből itt, e kis boltban is találsz ízelítőt kedves Érdeklődő!
Kérlek, nézz körül és válassz kedved szerint!
Ha választottál kívánom, teljék benne éppoly örömed, mint nekem, amíg készítettem!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: