Ajánlom gyerekszoba falra, vagy Angry birds függőknek :) Névvel is kérhető. Anyaga: filc, 100% kézzel varrt Méretei: Magassága akasz...

kézműves termék, készítette: Shalli85
rendelésre készül, elkészítési idő: ~4 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: filc, vatta, cérna
technika: varrás

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Angry birds_piros madár névtábla

Angry birds_piros madár névtábla leírása

Ajánlom gyerekszoba falra, vagy Angry birds függőknek :)
Névvel is kérhető.

Anyaga: filc, 100% kézzel varrt

Méretei:
Magassága akasztóval együtt 21 cm, akasztó nélkül 13 cm. Hossza: 17 cm

Angry birds_piros madár névtábla jellemzői

kézműves termék, készítette: Shalli85
összetevő

technika

színek

típus
fizikai

termékkód
3741805

feltöltve
2020. május 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Angry birds_piros madár névtábla szállítása

VÁLTOZÁS A POSTAI DíJSZABÁST ILLETŐEN 2017.01.01-TŐL:
"Az a levélküldemény, amely 2,4 cm-től magasabb; 22,9 cm-től szélesebb és 32, 4 cm-től hosszabb, 2017.01.01-től csak csomagként adható fel, függetlenül a súlytól. A díja 2-3 napos határidővel: 1490.-; egy napos határidővel 1690.-
A változás egyik legfontosabb előnye a Magyar Posta szerint az, hogy a küldemények nem sérülnek a postaládába dobást illetően.

Mivel az én termékeim a megadott méretet meghaladják, sajnos kénytelen vagyok ezen az áron, csomagként elküldeni a termékeket :(
Maximum 4 db terméket tudok ezen az áron küldeni, ezért érdemesebb egyszerre többet rendelni :)

Egy termék esetén akkor tudom 560 Ft-ért feladni, ha a vevő postán maradóra kéri. Ezt kérlek, jelezd nekem, mielőtt feladom, mert akkor ráírom a borítékra, hogy postán maradó. Ebben az esetben
a vevőnek kell érte menni a postára és érdeklődni, hogy ott van-e már a csomag. Ajánlott csomagként fog menni, de a megérkezéséről nem ad a posta külön értesítést, neked kell érdeklődni kb. 2-3 nap múlva.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 800 Ft 1 800 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 2 100 Ft 2 100 Ft

Angry birds_piros madár névtábla alkotója: Shalli85

Shalli85
Kedves Nézelődő,

köszönöm, hogy betértél hozzám :)
Termékeimet filcből készítem egyénileg, kézzel varrva elsősorban gyerekeknek, vagy gyereklelkű felnőtteknek :)

Kérhetőek bármilyen színben, illetve bármilyen névvel, erről küldj belső üzenetet, vagy megjegyzésként tüntesd fel, milyet szeretnél. Bármilyen kérésnek megpróbálok eleget tenni :)
Minden termékem kérhető fiús- illetve lányos színkombinációban is.
Mindegyik termék kérhető háromszögben, ára ebben az esetben 500 Ft-tal megemelkedik.
Illetve amelyik háromszögben van, kérhető simán is, az pedig 500 Ft-tal olcsóbb.

A termékeim rendelhetőek, melyek a vásárlást követően kb. 4-5 nap alatt készülnek el. Személyesen csak a 18. kerületben vehetőek át.

Minden termékemre átlátszó damilszálat varrok, aminek segítségével bárhová - ablakra, ajtóra - fel lehet akasztani.

Kellemes nézelődést kívánok,

Dóri

VÁLTOZÁS A POSTAI DíJSZABÁST ILLETŐEN 2017.01.01-TŐL:
"Az a levélküldemény, amely 2,4 cm-től magasabb; 22,9 cm-től szélesebb és 32, 4 cm-től hosszabb, 2017.01.01-től csak csomagként adható fel, függetlenül a súlytól. A díja 2-3 napos határidővel: 1800.-
Elsőbbségivel 2100. -

A változás egyik legfontosabb előnye a Magyar Posta szerint az, hogy a küldemények nem sérülnek a postaládába dobást illetően.

Mivel az én termékeim a megadott méretet meghaladják, sajnos kénytelen vagyok ezen az áron, csomagként elküldeni a termékeket :(
Maximum 4 db terméket tudok ezen az áron küldeni, ezért érdemesebb egyszerre többet rendelni :)

Egy termék esetén akkor tudom 750 Ft-ért feladni, ha a vevő postán maradóra kéri. Ezt kérlek, jelezd nekem, mielőtt feladom, mert akkor ráírom a borítékra, hogy postán maradó. Ebben az esetben
a vevőnek kell érte menni a postára és érdeklődni, hogy ott van-e már a csomag. Ajánlott csomagként fog menni, de a megérkezéséről nem ad a posta külön értesítést, neked kell érdeklődni kb. 2-3 nap múlva.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: