Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Varjú kézbáb

Varjú kézbáb leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~2 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

Közismert mese a róka és a varjú mese a sajttal.
Anyaga filc, pocakja, szárnya, bóbitája szürke, csőre, feje, háta fekete, lába, csőre citrom sárga. Szeme sárga fagolyó ragasztva. Magassága 32 cm.
Tisztítani vizes ruhával lehetséges. Vasalni lehet.
Személyes átvétel Budapesten.

Varjú kézbáb jellemzői

iparművész termék, készítette: Mikildi
rendelésre készül, elkészítési idő: ~2 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

termékkód
3318590

feltöltve
2019. január 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Varjú kézbáb szállítása

Sajnos a szállítási díjnak a megállapítása részemről bizonytalan. Személyes átvétel a legegyszerűbb. Utánvétes szállításnál lehet különbség az általam írt összegnél, de ez a forma azért jó, mert csak annyit kell fizetni, amennyibe valójában kerül. Kinyomtattam a posta által megadott táblázatokat, személyesen is beszéltem a feladásokról a postán, de egyértelmű válaszokat nem kaptam.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 550 Ft 1 550 Ft

Varjú kézbáb alkotója: Mikildi

Mikildi Kedves Látogató!

Üdvözöllek Mesevilág Birodalmamban.

Bátran nézelődj és válaszd kedvedre való figurámat.

A nevem: Mikeczné Ildikó Budapesten lakom.

A textil játékok készítése iránti szeretetem már gyermekkoromban eldőlt. Akkor még mindent kézzel varrtam. Az évek folyamán nagyon sokat tanultam iskolákban,tanfolyamokon, könyvekből, múzeumok anyagából, hogy tökéletesítsem tudásomat.

Fiam születése után váltottam valóra álmomat.1985 óta foglalkozom hivatalosan textiljátékok tervezésével és készítésével. Célom az volt, hogy minél több kis és nagyobb gyermek ismerje és szeresse meg bábjaimat. Remélem ez sikerült.Sok óvoda vásárolt kézbábokat, melyekkel változatos, népszerű meséket vittek színre. Bábjaim filcből készülnek, valószínűleg én vagyok az utolsó, aki ezt az anyagot használja.
Mostanában a figuráimat az unokáim meózzák, tesztelik, övéké a prototípus, a lányom sem maradhat ki, övé a retró mesefigurák első példánya, mint például a Süsü, Mazsola és Barátai.

Legtöbb termékem a Képző és Iparművészeti Lektorátus által zsűrizett.
Minden évben több kiállításon szerepelnek kis és nagy mese figuráim.

Ha van valami elképzelésed, kívánságod, szívesen elkészítem, szeretem a kihívásokat.

Minden hónapban három termékem kerül a Boltom Akció polcára.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: