Frissesség - rózsaszín, zöld, fekete Twist nyaklánc - ékszer - nyaklánc - statement nyaklánc - Meska.hu Frissesség - rózsaszín, zöld, fekete Twist nyaklánc - ékszer - nyaklánc - statement nyaklánc - Meska.hu Frissesség - rózsaszín, zöld, fekete Twist nyaklánc - ékszer - nyaklánc - statement nyaklánc - Meska.hu Frissesség - rózsaszín, zöld, fekete Twist nyaklánc - ékszer - nyaklánc - statement nyaklánc - Meska.hu
Frissesség - rózsaszín, zöld, fekete Twist nyaklánc - ékszer - nyaklánc - statement nyaklánc - Meska.hu Frissesség - rózsaszín, zöld, fekete Twist nyaklánc - ékszer - nyaklánc - statement nyaklánc - Meska.hu Frissesség - rózsaszín, zöld, fekete Twist nyaklánc - ékszer - nyaklánc - statement nyaklánc - Meska.hu Frissesség - rózsaszín, zöld, fekete Twist nyaklánc - ékszer - nyaklánc - statement nyaklánc - Meska.hu
Frissesség - rózsaszín, zöld, fekete Twist nyaklánc - ékszer - nyaklánc - statement nyaklánc - Meska.hu
Frissesség - rózsaszín, zöld, fekete Twist nyaklánc - ékszer - nyaklánc - statement nyaklánc - Meska.hu
Frissesség - rózsaszín, zöld, fekete Twist nyaklánc - ékszer - nyaklánc - statement nyaklánc - Meska.hu
Frissesség - rózsaszín, zöld, fekete Twist nyaklánc - ékszer - nyaklánc - statement nyaklánc - Meska.hu
Frissesség - rózsaszín, zöld, fekete Twist nyaklánc - ékszer - nyaklánc - statement nyaklánc - Meska.hu Frissesség - rózsaszín, zöld, fekete Twist nyaklánc - ékszer - nyaklánc - statement nyaklánc - Meska.hu Frissesség - rózsaszín, zöld, fekete Twist nyaklánc - ékszer - nyaklánc - statement nyaklánc - Meska.hu Frissesség - rózsaszín, zöld, fekete Twist nyaklánc - ékszer - nyaklánc - statement nyaklánc - Meska.hu
AKCIÓ!!! 10.000 Ft feletti vásárlás esetén nincs postaköltség! Íme egyik fonalékszerem, fiatalos, tavaszi-nyári színekben. :) Rózsaszín, zöld és fekete hímzőfonalat, ezüst szerelékeket, alapnak műanyag csövet használtam fel a nyaklánc fő részéhez, és 7mm-es csavart rózsaszín selyemzsinórral, valamint 8mm-es fekete üvegteklákkal egészítettem ki. A nyaklánc delfinkapoccsal záródik. Hossza: körben 48cm + (rövid) 3cm lánchosszabbító. Fonal színkód: R0028, R1788, R0620 Fonal ékszercsaládomnak a Twist nevet adtam, több okból is. A szó sok jelentéssel bír az angolban, melyek közül egyik a technikámra - teker-csavar, másik az alapanyagra - fonal-kötél utal. Ezen fonalékszer-készítési technikát autodidakta módon sajátítottam el, nem én találtam ki, és elsősorban a színek miatt szerettem bele.
Összetevők

ezüst szerelékek, fonal, delfinkapocs, lánchosszabbító, műanyag cső, ragasztó, üveggyöngy, csavart selyemzsinór


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

ékszerkészítés


Jellemző
ékszer, nyaklánc, statement nyaklánc, fonalékszer, különleges, statement, élénk, zöld, fekete, rózsaszín, fiatalos

Színek

ezüst, rózsaszín, zöld


Termékkód

3919017

Szállítás:
Személyes átvételre 2000Ft feletti vásárlás esetén van lehetőség, elsősorban Budaörsön.

Átutalás esetén ajánlott küldeményként, jól becsomagolva postázom a rendelt terméket.
(Utánvét esetén az aktuális postai díj érvényes.)


Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Pest megye)
0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
850 Ft 1 100 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
880 Ft 1 140 Ft

Készítette

Róla mondták

“Nagyon kedves, korrekt eladó, a nyaklánc pedig csodaszép. :)”

Petra82

Egyedi rendeléseket is vállal

Neked ajánljuk.