Napfény és ragyogás fülbevaló  - ékszer - fülbevaló - lógó fülbevaló - Meska.hu
Napfény és ragyogás fülbevaló  - ékszer - fülbevaló - lógó fülbevaló - Meska.hu
Készleten - azonnal szállítható
Ennek a fülbevalónak az elkészítését a nyári napsütés ihlette meg nálam. Az alsó gyöngy színei színpompásan mutatós alatta pedig egy arany színű gyöngytartó díszíti, mintha a napsugár tekintene ránk. Felette narancs színű és arany színű gyöngyöket tettem, amelyben ez a három szín harmóniában van egymással. Az akasztóval együtt a mérete 4 cm. A fülbevaló akasztó nem allergén mentes, így akinek érzékeny a bőre odafigyeléssel használja.
Egyedi, szeretettel készült kézműves termékek tőlem – nézz körül nálam. Köszönöm szépen, hogy benéztél boltomba. Örömmel várlak vissza. Mosolygós szép napot kívánok.
Összetevők

gyöngyök, fülbevaló akasztó, aranyszínű gyöngy tartó


Ára

/ 1 pár


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

gyöngyfűzés, gyöngyhímzés


Jellemző
ékszer, fülbevaló, lógó fülbevaló

Színek

arany, narancssárga


Termékkód

5578369

A postadíj legfeljebb 500 gramm súlyú levélként feladott rendelésre vonatkozik. Ennél nehezebb küldemények esetén további díjak merülhetnek fel.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Postai küldemény (ajánlott) előrefizetéssel
1 200 Ft 1 200 Ft
Postán maradó előre utalás
1 100 Ft 1 100 Ft

Elérhető: 1 pár

Divon további termékei

Ezeket láttad már?
Hasonló termékek