Neked készül kb. 1 munkanap alatt
Szia!
Van egy pillanat az esküvőn, amire elsőre kevesen gondolnak, hogy milyen fontos is lehet, hogy megalapozza a vendégek hangulatát.
Amikor a vendég megérkezik az asztalhoz, keresi a helyét, majd meglátja a saját nevét.
Nem csak azt látja, hogy hová kell ülnie.
Azt érzi:
„Itt gondoltak rám.”
Ez az ültetőkártya tartó ehhez a pillanathoz készült.
Finom, arany gyűrűs asztali dekoráció, amely nemcsak megtartja a névkártyát, hanem szebbé teszi az első benyomást is, amit a vendégeid az ünnepi asztalnál kapnak.
A két egymásba fonódó gyűrű a közös élet kezdetét idézi, a kis szív motívum pedig kedves, meghitt részletként jelenik meg az alapon. Letisztult, ünnepi és visszafogottan látványos — pont annyit ad hozzá a terítékhez, hogy az asztal átgondoltabbnak és személyesebbnek hasson.
Miért lesz szebb tőle az esküvői asztal?
Egy esküvőn a nagy dolgokra könnyű figyelni: a ruhára, a helyszínre, a virágokra, a tortára.
De a vendégek az asztalnál a kis részletekkel találkoznak először.
A névkártyával.
A menükártyával.
Az arany díszítéssel.
Azzal az apró gesztussal, amitől az egész teríték gondosan megtervezettnek tűnik.
Ez a kártyatartó pontosan ezt az érzést adja hozzá.
Nem egy egyszerű papírtámasz, hanem egy kis esküvői dísz, amely közelről is szépen mutat, és a fotókon is elegáns kiegészítőként jelenik meg.
Használhatod többféleképpen is
Tökéletes választás:
ültetőkártyához,
névkártyához,
menükártyához,
köszönőkártyához,
asztalszámhoz,
főasztal dekorációhoz,
eljegyzési vacsorához,
évfordulós asztaldíszhez.
A tartó stabil talpon áll, így szépen megtartja a kisebb papírkártyákat, közben pedig önmagában is díszíti az asztalt.
Nem tömegdekorációs hatás.
Minden darab kis szériában, odafigyeléssel készül.
Ezért különösen jó választás, ha nem szeretnél sablonos, nagyáruházas dekorációt az esküvődre, hanem valami személyesebb, finomabb, ünnepibb részletet keresel.
Olyan kiegészítő, amit nem csak leteszünk az asztalra, hanem ami segít összefogni a teljes dekoráció hangulatát.
Választható színek
Fehér-arany kivitel
Tiszta, klasszikus, világos esküvői hangulathoz. Szépen illik krém, pezsgő, pasztell, púder és natúr dekoráció mellé.
Fekete-arany kivitel
Karakteresebb, modernebb, luxusabb hatású választás. Különösen jól mutat glamour, elegáns vagy kontrasztos esküvői asztalon.
Egy kis részlet, ami sokat számít.
Az ültetőkártya nem csak praktikus elem.
A vendég azon keresztül találja meg a helyét az ünnepeteken.
Ez a tartó ezt a pillanatot teszi szebbé: rendezettebbé, ünnepibbé és emlékezetesebbé.
Ha szeretnéd, hogy az esküvői asztal ne csak szép legyen, hanem valóban gondosan megkomponált hatást keltsen, ez az arany gyűrűs ültetőkártya tartó gyönyörű választás hozzá.
Nagyobb mennyiség esetén érdemes időben rendelni, hogy minden darab elkészüljön a nagy napra.
A termékeket bármilyen esetleges szállítási hiba esetén Önköltségre azonnal cserélem és javítom.
Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
|
Egy termék |
Több termék |
csomagautomata előrefizetéssel
|
1 290 Ft |
1 290 Ft |
házhoz szállítás előrefizetéssel
|
2 390 Ft |
2 390 Ft |
|
Express szállítás 1-2 nap alatt Foxpostal
|
4 990 Ft |
4 990 Ft |