Világok Virága Rezgésszám növelő selyemre festett mandala

40,5*40,5 cm-es selyemre festett mandala. Főként nyugalmat sugároz, segíti a rezgésszám növekedését és békét teremt.

képzőművész termék, készítette: Afriel
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: selyem, selyemfesték, lakk
technika: selyemfestés

Világok Virága Rezgésszám növelő selyemre festett mandala

Világok Virága Rezgésszám növelő selyemre festett mandala leírása

40,5*40,5 cm-es selyemre festett mandala. Főként nyugalmat sugároz, segíti a rezgésszám növekedését és békét teremt.

Világok Virága Rezgésszám növelő selyemre festett mandala jellemzői

képzőművész termék, készítette: Afriel
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3612115

feltöltve
2019. december 25.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Világok Virága Rezgésszám növelő selyemre festett mandala szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 050 Ft 1 050 Ft

Világok Virága Rezgésszám növelő selyemre festett mandala alkotója: Afriel

Afriel
Eredetileg a bankszakmában tevékenykedem, de mindig foglalkoztatott a művészet. Hivatalosan nem tanultam festeni, de a belső képek folyamatosan kikívánkoztak belőlem. Néhány éve hobbiként foglalkozom különböző művészetekkel, mint például a mozaikozás, vagy a festés. Fontosnak tartom, hogy az ősi és régi magyar motívumok újra bekerüljenek a tudatunkba, otthonainkba. Ezt úgy próbálom megoldani, hogy a minták illeszkedjenek a modern, klasszikus, vagy fiatalos berendezéseinkhez. Hiszem, hogy az érzéseimet, gondolataimat belefestem a vászonba, vagy a papírba, mikor azokon dolgozom, és ott tovább él, esetleg másokat is megérint.

Tudtátok, hogy a motívumok motiválnak minket? Azt, hogy bizonyos formáknak nagyobb hatása van az életünkre, mintsem azt felfoghatnánk? Őseink tudták ezt, és éltek is tudásukkal. Azon vagyok, hogy ezeket az ősi jelképeket átültessük a mai hétköznapjainkba, hogy szebbé, jobbá, tevékenyebbé tegyék életünket.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek