Karácsonyi hangulatú, nosztalgikus stílusú, bordó anyaggal bélelt zsák.24 cm széles és 34 cm magas. Mindkét oldala pamut vászon. Kiford...

kézműves termék, készítette: Noemi8501
anyaga: pamut
technika: varrás

Karácsonyi ajándéktartó zsák

Karácsonyi ajándéktartó zsák leírása

Karácsonyi hangulatú, nosztalgikus stílusú, bordó anyaggal bélelt zsák.24 cm széles és 34 cm magas. Mindkét oldala pamut vászon. Kifordítható, így ízlés dolga, melyik felével kerül a fa alá, csizma mellé. Piros-fehér színű pékzsineget küldök hozzá megkötőnek. 30 fokon géppel mosható, magas hőfokon vasalható.

Karácsonyi ajándéktartó zsák jellemzői

kézműves termék, készítette: Noemi8501
összetevő

technika

színek

ZeroWaste

típus
fizikai

ajándék nekik

termékkód
3851808

feltöltve
2020. szeptember 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Karácsonyi ajándéktartó zsák szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 900 Ft 900 Ft

Karácsonyi ajándéktartó zsák alkotója: Noemi8501

Noemi8501
Kedves Érdeklődő!

Gyermek korom óta elvarázsoltak a textilek és az abból készült használati- vagy dísztárgyak.Anyukám is rengeteget varrt én pedig sokszor néztem. Felnőtt fejjel már magamnak varrtam szoknyákat, de gyermekeim születése után átalakult az érdeklődésem, inkább nekik és értük készítettem dolgokat.Textil tárolók, baba takarók, díszpárnák, labdák, stb. készültek.
Az ihletet nekem a textil látványa,struktúrája nyújtja: meglátom, megtetszik és elképzelem, mi lenne szép belőle! Sosem fordítva dolgozok, csak ha valakinek kérésre varrok.Ezután kezdődik a tervezés, szerkesztés, számolás, szabás és végül a nem kevésbé bonyolult megvalósítás.....ez az, amit nehéz megfizetni! De ha az ember örömmel készíti, az alkotáson, eredményen érzett boldogság a felét kárpótolja, másik fele pedig, kedves Vásárló, a te megelégedettséged és örömöd lesz!
Jó nézelődést, vásárlást és szép napot kivánok!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek