Egészségügyi betét, intim betét, újramosható,környezetbarát,mályvaszínű kockás és virágos vászonból,NoWaste

Elsőre idegenkedtem az egészségügyi betétektől,pedig boltit használtam, - de így voltam az arctisztító koronggal is - mivel ez közvetle...

kézműves termék, készítette: szivecskemania
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: vászon, patent, pul
technika: varrás

A kuponkódot regisztráció után a kosárban tudod érvényesíteni

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
A kuponkódot a kosárban tudod érvényesíteni
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Egészségügyi betét, intim betét, újramosható,környezetbarát,mályvaszínű kockás és virágos vászonból,NoWaste

Egészségügyi betét, intim betét, újramosható,környezetbarát,mályvaszínű kockás és virágos vászonból,NoWaste leírása

Elsőre idegenkedtem az egészségügyi betétektől,pedig boltit használtam, - de így voltam az arctisztító koronggal is - mivel ez közvetlenül a testünkkel érintkezik, hosszabb ideig. Először magamnak készítettem és nagyon bevált.
Mivel 100% pamutvaszonból készül,így elkerülhető a kipirosodás,irritáció és kiütések.

A felső,test felöli rész mintás pamutvászon, alsó mályva légátesztő pamutvászon, a belső rész jó nedvszívó képességű pamut és egy réteg PUL anyag, amelyet babapiskóta formában varrtam bele.Ez a forma az ülep résznél kényelmesebb viseletet biztosít.Patenttal záródik.
Mérete:hossza 21 cm
szélessége a szárnyaknál 14,5 cm.
összepatentolva 6 cm.
Az ár 2 db-ra vonatkozik.

Mosás 40 fokon,vasalás alacsony hőfokon a PUL réteg miatt.

Tegyünk együtt a környezetünkért!Használjunk újramosható,környezetbarát termékeket,ezzel is csökkentve a hulladékot. NoWaste!!!

Egészségügyi betét, intim betét, újramosható,környezetbarát,mályvaszínű kockás és virágos vászonból,NoWaste jellemzői

kézműves termék, készítette: szivecskemania
összetevő

technika

ZeroWaste

típus
fizikai

ajándék nekik

termékkód
3769101

feltöltve
2020. június 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Egészségügyi betét, intim betét, újramosható,környezetbarát,mályvaszínű kockás és virágos vászonból,NoWaste szállítása

Személyes átvétel Sopronban.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 625 Ft 955 Ft

Egészségügyi betét, intim betét, újramosható,környezetbarát,mályvaszínű kockás és virágos vászonból,NoWaste alkotója: szivecskemania

szivecskemania
Magamról... Sopronban élek férjemmel és ikerfiaimmal. Szeretek kertészkedni ,kötni, horgolni, sok mindent kipróbáltam már, de legjobban a varrás érdekel. Már kislány koromban tudtam, hogy varrónő szeretnék lenni, így kijelenthetem, hogy a munkám a hobbim. Elsősorban dekorációkat, tárolókat, használati tárgyakat készítek, de a legújabb kedvencem a NoWaste termékek. Először magamnak varrtam ilyen bevásárlózsákokat, tisztasági betéteket, arclemosó korongokat, nagyon megszerettem, azért is ,mert így én is hozzájárulok a környezettudatos élethez... Köszönöm,hogy itt jártál! Csilla

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek