Kutyus szájmaszk - maszk, arcmaszk - vicces - Meska.hu Kutyus szájmaszk - maszk, arcmaszk - vicces - Meska.hu Kutyus szájmaszk - maszk, arcmaszk - vicces - Meska.hu
Kutyus szájmaszk - maszk, arcmaszk - vicces - Meska.hu Kutyus szájmaszk - maszk, arcmaszk - vicces - Meska.hu Kutyus szájmaszk - maszk, arcmaszk - vicces - Meska.hu
Kutyus szájmaszk - maszk, arcmaszk - vicces - Meska.hu
Kutyus szájmaszk - maszk, arcmaszk - vicces - Meska.hu
Kutyus szájmaszk - maszk, arcmaszk - vicces - Meska.hu
Kutyus szájmaszk - maszk, arcmaszk - vicces - Meska.hu Kutyus szájmaszk - maszk, arcmaszk - vicces - Meska.hu Kutyus szájmaszk - maszk, arcmaszk - vicces - Meska.hu
Ké rétegű, elasztikus szájmaszk. A két réteg közé szűrőbetét elhejezhető a harmadik képen látható módon. Szűrő betétként használható pl. papírtörlő vagy papízsebkendő. Középmerevítővel is készítem, ezt a vásárláskor lehet választani. Kutyus archoz hasonlító mintázata, pólónyomtatás technikával készült. Szine, sötétkék fehér. Anyaga nedvszívó tiszta pamut. Enyhén elasztikus így jól illeszkedik az archoz. Méretek: S- es, közép magasság 12 cm, szélesség 18 cm, gyerek méret. M- es közép magasság 14 cm, szélesség 20 cm, kamasz méret, kisebb női méretnek megfelel. L- es középmagasság 16 cm, szélesség 22 cm, felnőtt méret, férfi méretnek megfelel. A kiválasztott méretet vagy méreteket kérlek üzenetben jelezd a vásárláskor megjelenő felületen. Mosás 40°-on, ha mosózsákot használsz tovább megőrzi minőségét Vasalni, a nyomat miatt a belsejét lehet magas hőfokon, ami megoldja a fertőtlenítést. Szállítási idő 3 nap. Köszönöm, hogy benéztél.
Kedves Érdeklődő! Kérlek vedd figyelembe: Varrodámba nincsenek kész termékek, mindet a rendelés után kezdek el készíteni. Az elkészítéséhez bizonyos idő ráfordítása szükséges, amit nem tudok pontosan kiszámítani, mert a rendelések nem egyenletesen érkeznek. Ezért előfordulhat, hogy a termékeket néhány nappal később tudom küldeni. Viszont gondosan elkészített gyerektextil termékeket küldök, amik praktikusak, és hasznosak lehetnek a mindennapokban. Köszönöm hogy benéztél.
Összetevők

pamut


Ára

/ 1 db


Termék elérhetősége

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 3 munkanap


Termék típusa

Kézműves termék


Anyaga:

Technika

varrás


Jellemző
maszk, arcmaszk, vicces, szájmaszk

Színek

fehér, kék, mintás


Termékkód

3905411

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Postai küldemény előre fizetéssel
600 Ft 600 Ft

Készítette

Róla mondták

“Csodaszép terméket kaptam, teljesen elégedett vagyok vele! Az eladó nagyon kommunikatív! Mindenkinek szívből ajánlom! ”

466596

babiblue további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek